KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14762171
nr 1476 2171
Blandteknik
Étienne Carjat. Fäktare. Signerad, daterad 1863. Blandteknik. Bladets mått: 48x31 cm, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:21:39
20/6 19:16:39